top of page
Ieškoti

Pumpėnai nepasidavė koronavirusui ir Turkijos paplūdimio versiją sukūrė patys: atostogausime čia!

Atnaujinta: 2021-01-05

Vidurvasarį Pumpėnuose įvyko neįtikėtina, labai smagi ir visus miestelio gyventojus ne pirmus metus džiuginanti ir jungianti vidurvasario šventė. Šventės metu Pumpėnų miestelio gyventojai galėjo švęsti, džiaugtis koncertais, sportuoti ir būti it vienas kumštis, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Šis renginys parodė, kiek visa Pumpėnų bendruomenė yra viena stipri jėga. Pumpėniškiai koronaviruso metu nė kiek nepasidavė, išliko bendruomeniški bei sukūrė tokią šventę, kuri visiems įsimins ilgam.


Prieš pat didžiąją šventę taip pat buvo renovuotas paplūdimys, buvo pastatytas naujas lieptas. Prie šio renginio prisijungė apie 120 žmonių, organizacijų. Organizacijos ir žmonės prisijungė ne tik tam, kad pats renginys įvyktų, bet dar ir Pumpėnų miesteliui padovanotų kažką tokio, kad vietiniai gyventojai džiaugtųsi gyventi tokioje vietoje kaip Pumpėnai.


„Atostogausime čia! Su taip renovuotu paplūdimiu nė kiek nenusileidžiame Turkijai ar Ispanijai! Apžvelgiant dieną galiu pasakyti, kad labai gera matyti, jog įvairiuose sporto renginiuose dalyvauja labai daug vietinių gyventojų. Mūsų pagrindinis tikslas ir yra, kad vietinis jaunimas ir ne tik jaunimas, kad ir vyresni žmonės turėtų veiklą, gyvenimo prasmę ir tą prasmę matytų sporte, fiziniame aktyvume, o ne alkoholyje, ar kažkokiose kitose žalingose veiklose. Džiugu matyti, kad vaikai pusę metų ruošiasi žvejybos varžyboms.


Labai gera matyti pačią bendruomenę, kuri ruošiasi, patys gražina, puošia miestelį. Iki šio vidurvasario renginio pradžios likus keturioms dienoms kiekvieną dieną vidutiniškai apie 15–30 žmonių dirbo tam, kad į Pumpėnus būtų gera atvykti kitiems, švęsti, džiaugtis gyvenimu, dalyvauti įvairiose veiklose. Kartais nereikia rinktis didelio miesto, kad būtų gyventi gera“, – pasakojo „Būk geresnis“ organizacijos steigėjas ir vienas renginio organizatorių Arminas Vareika.


Šventės metu vyko sporto turnyrai – krepšinio, futbolo, tinklinio, joga. Negana to, parungtyniauti vienas su kitu galimybę turėjo ir žvejai, kurie nuo penkių ryto kovojo dėl geresnio laimikio ir „ropliukai“, kuriems tai buvo pirmasis startas gyvenime.


Originalus straipsnis:

https://www.lrt.lt/naujienos/gyvenimas/13/1199015/pumpenai-nepasidave-koronavirusui-ir-turkijos-papludimio-versija-sukure-patys-atostogausime-cia


Comments


bottom of page