top of page
Ieškoti

Orgaizacijai - Prezidentūros apdovanojimas

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda kartu su pirmąja ponia Diana Nausėdiene šeštadienį (12.03) pilietinės iniciatyvos „Lietuvos galia“ metinių apdovanojimų ceremonijoje įteikė apdovanojimą Būk geresnis organizacijai.
Šalies vadovas pasidžiaugė, jog per metus „Lietuvos galia“ subūrė daugiau nei 200 iniciatyvų, užregistruotų tiek Lietuvoje, tiek kitose šalyse. Prezidento teigimu, tai ne tik galinga jėga, bet ir rimtas įpareigojimas toliau kurti stipresnę, teisingesnę, žalesnę ir inovatyvesnę valstybę. „Lietuvą stiprinanti pilietinė galia ryškiausiai atsiskleidė tuo metu, kai mums teko įveikti vieną po kitos atsiritusias krizes.


Pavieniai žmonės, bendruomenės, nevyriausybinės organizacijos padėjo sušvelninti neigiamą pandemijos ir nelegalios migracijos poveikį. Tikru pilietinės galios triumfu tapo mūsų susitelkimas teikti pagalbą Rusijos karinės agresijos auka tapusiai Ukrainai“, – sakė šalies vadovas. Prezidentas pabrėžė, jog kurdami teisingą Lietuvą turime užtikrinti, kad mūsų šalyje niekas nebūtų pamirštas. Šiandien, Tarptautinę žmonių su negalia dieną, labai svarbu pabrėžti, kad vieno ar kito asmens negalia lengvai gali pavirsti į bendrą mūsų visų galią.


Iniciatyvos „Lietuvos galia“ tikslas – aktyvinti visuomenės įsitraukimą į valstybės gyvenimą ir stiprinti pilietinę galią. Tai platforma savanoriams, bendruomenėms, aktyviems piliečiams ir kitiems pristatyti savo veiklas, rasti bendraminčių ir sulaukti palaikymo. Rodydama geruosius pavyzdžius, inovatoriškus sprendimus, sėkmės istorijas, iniciatyva siekia didinti jų žinomumą ir sklaidą, įkvėpti kitus imtis veiksmų ir prisidėti prie savo valstybės kūrimo.


„Stiprios Lietuvos“ kategorijoje apdovanojimus pelnė ir iniciatyva „Būk geresnis. Mažų Lietuvos miestelių atgimimas – misija įmanoma!“


Comments


bottom of page